У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Нові пригоди Червоної Шапочки (13.30)

27 грудня 2016, 13:30, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Ольга Байбак, музыка Евгения Кулакова
Пьеса-победитель конкурса «Коронация слова-2016»


Новые приключения Красной Шапочки
веселая сказка о дружбе и не только


И жили они долго и счастливо... Обычно этими словами заканчивают сказку. Наша же история ими только начинается!!!
Маленьких зрителей ждет неожиданная и интересная версия всем известной сказки, а старых и новых героев – новые приключения! В 2016 году сказка стала победителем престижного конкурса «Коронация слова», а теперь ее герои ждут встречи со зрителями.
Хотите узнать, что случилось в лесу, когда Красная Шапочка сама стала бабушкой, изменилась ли за это время волчья натура и какую роль в новых приключениях играет неугомонный Заяц? Тогда вам – на наш спектакль!
А еще наша сказка учит ценить дружбу, иметь собственное мнение и дает массу полезных советов!
Веселые песни и танцы, забавные ситуации и шуточные тексты смогут оценить не только маленькие зрители, но и их родители, бабушки и дедушки!
Новая история, новые приключения, чистые сердца!
Ну, и какой же Новый год без Деда Мороза и Снегурочки?! Они обязательно встретят малышей у Новогодней елки Дома архитекторов!

Продолжительность сказки - 1:00
Продолжительность новогодней программы - 20 мин.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Нові пригоди Червоної Шапочки (13.30) відбудеться 27 грудня 2016, 13:30, вівторок в Київський будинок Архітектора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.