У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Полеты с ангелом. Шагал.

12 жовтня 2016, 19:00, середа
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Спектакль Сергея Юрского «Полеты с ангелом. Шагал» 12 октября 2016 года на киевской сцене МЦКиИ «Октябрьский Дворец».
 
По пьесе Зиновия Сагалова.
 
Режиссер - Сергей Юрский.
Художник-сценограф - Мария Рыбасова.
Художник по костюмам - Анастасия Нефедова.
Музыкальный руководитель - Александр Чевский.
Режиссер по пластике - Леонид Тимцуник.
 
Это спектакль о великом Художнике Марке Шагале, который прожил весь XX век и прошел через все его испытания. Его жизнь - как вспышки сознания, в свободном чередовании самых ярких впечатлений: детство в захолустном Витебске, первые уроки рисования, встреча с любовью и музой всей его жизни Беллой, покаяние перед матерью, революция, события Первой мировой войны, эмиграция в Париж, сожжение картин на площади в фашистской Германии, эмиграция в США, превращение в художника мира...
 
Несмотря на то, что в пьесе около 20 персонажей, исполнителей всего 5 - каждый играет несколько ролей, кроме одной - роли Матери, образ которой создает в спектакле супруга Юрского Наталья Тенякова. Сам Сергей Юрский играет 9 ролей, в том числе самого Шагала.
 
Очень важна звуковая основа спектакля - в качестве самостоятельного персонажа в нем принимает участие живой оркестр в составе альта, аккордеона, гитары, контрабаса и ударных.
 
В ролях:
 
Сергей Юрский
Наталья Тенякова
Людмила Дребнева
Анна Гарнова
Александр Аронин.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Полеты с ангелом. Шагал. відбудеться 12 жовтня 2016, 19:00, середа в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+