У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Light souls

23 квітня 2016, 19:30, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

В преддверии мирового турне квартет Dekru выступит в Киеве с визуально-пластическим шоу «Light souls» 23 апреля 2016 года на сцене Дома культуры и искусств СБУ! 
Визуально-пластическое шоу «Light souls» («Светлые души») - это веселый шоу о жизни людей, наполненный любовными, комичными и общежитейскими ситуациями. 
«Light souls» обладает уникальным сочетанием легкой и ненавязчивой подачи глубоких жизнеобразующих идей в исполнении квартета Dekru - мастеров пантомимы мирового класса. 
Квартет «Dekru», чье творчество уже поразило Францию, Италию, Голландию, Польшу и др., превратит это выступление в незабываемый романтический вечер. 
В спектакле «Light souls» сплелись самые чистые и искренние человеческие эмоции, которые подарят весеннее настроение, наполнив сердца зрителей любовью и добротой.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Light souls відбудеться 23 квітня 2016, 19:30, субота в Центр культури та мистецтв. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+