У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

5 Vymir

15 квітня 2016, 20:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Концерт гурту «5 Vymir». 15 квітня 2016 року на сцені клубу «Sentrum».
 
На українській сцені є багато колективів, чия молодість дозволяє їм творити без рамок - одним з таких є 5 Vymir. Щирі прості тексти і приємна музика, їх треки легко доповнять вечірню тусовку з друзями, складуть компанію в дорозі і розбавлять напружений день на роботі.
 
5 Vymir (П'ятий вимір) - український музичний гурт, створений у 2006 році. Грає на зламі Indie-rock, brit-pop та psychedelic. У свої музиці органічно поєднує британські традиції звуку та україномовні тексти.
 
15 квітня у клубі Sentrum гурт «5 Vymir» презентує синг «Вічність».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

5 Vymir відбудеться 15 квітня 2016, 20:00, п’ятниця в клуб Sentrum. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.