Estas Tonne

20 квітня 2019, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин

Про подію

20 квітня 2019 в Жовтневому палаці в Києві відбудеться неймовірний концерт справжнього віртуоза і майстри гри на гітарі Естаса Тонне! Концерт відбудеться за участю не менше талановитих музикантів, які поєднують в своїй творчості старовинні музичні традиції і сучасну техніку віртуозного виконання.
 
Естас Тонне - мандрівний трубадур, сценою для якого завжди були вулиці великих міст. У своїй грі він поєднує фламенко, циганські та латиноамериканські мотиви і навіть електроніку. Музика для нього завжди була засобом для самовираження і ключем до духовної свободи, яка дає Естасу натхнення і сили для подальшого розвитку. Кожен його виступ - це крок до самопізнання і глибоке і відверте спілкування зі слухачем.
 
Концерт віртуозів етнічної музики
Ще один учасник концерту - мультиінструменталіст Джозеф «Пепе» Данза. Народжений в Уругваї Пепе навчався музиці в Латинській Америці, США, Європі, Індонезії, Африці, Японії. У його колекції більше 3000 різних народних інструментів з усього світу, серед яких: перкусія, флейти, різні гітари, тибетські чаші і кілька інструментів, зроблених спеціально для виконавця. Два десятиліття Пепе прожив в Канаді, де отримав справжній успіх, виступаючи на одній сцені з кращими виконавцями, і був відзначений музичними преміями та нагородами. Пепе був одним з учнів Далай Лами. Гру на музичних інструментах він поєднує з виконанням мантр, а також він здатний лікувати хвороби за допомогою звуків.
 
Не менш цікавим є третій артист цього шоу. Нетанель Голберг з Ізраїлю народився в сім'ї кантора. У вісім років він уже співав у хорі синагоги, а тепер експериментує з вокальною традицією Сходу і імпровізує під час своїх виступів.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Estas Tonne відбудеться 20 квітня 2019, 19:00, субота в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+