Інформація щодо обмеження масових заходів!

Велике Буль-Буль Шоу

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Перший Театр Мильних Бульбашок
«Велике Буль-Буль Шоу або Викрутаси Магістра Надувайла»
 
Запрошуємо Вас на блискуче «Велике Буль-Буль Шоу» від Першого Театру Мильних Бульбашок!!! У дивовижній чарівній країні гігантських мильних бульбашок — Пузирляндіі все йшло своїм порядком. Професор Надувайло, в минулому Магістр Капасливої Шародувії, а нині викладач чарівної «Буль-Буль школи», в очікуванні свого 120-річного ювілею, захопився читанням казок і чаклунських книг. Але хто ж міг припустити, що книга, яку він відкриє, перетворить його в злобного троля, а жителів країни втягне в дивовижні і неймовірні пригоди!
 
Казкове «Криве мильно-бульбашкове дзеркало», яке створить Магістр, переверне всю Пузирляндію з ніг на голову! Пузирик винайде «Буль-Мобіль», а сам Магістр зменшиться до неймовірних розмірів і влаштує справжній танцювальний Батл! Чи зможуть учні чарівної «Буль-Буль Школи» Милонька і Пузирчик виплутатися з цієї мильно-веселої і казково-бульбашкової історії?!
 
Приходьте та дізнайтеся! Це одна з найнезвичайніших і найвеселіших дитячих вистав, де головними героями є мильні бульбашки! Дивовижні мильні бульбашки не залишають байдужими нікого на світі, а феєрія гігантських мильних бульбашок на сцені подарує незабутнє відчуття радості дітям і дорослим. Кожен глядач зможе побувати всередині мильної бульбашки! 
 
Пориньте у світ дитинства і радості всією сім'єю!  Разом — веселіше! 
 
Компанія «Like Production Europe» та ТМ «Найкращі дитячі проекти 100%» - це більше 500 вистав по всьому світу. Наші концерти – кращі ліцензійні дитячі Шоу в Україні та країнах Європи.
 

 
P.S. Маленьким дітям до 4-х років безкоштовно (без надання окремого місця). Програма спектаклю розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість 1 год. Сидіння в залі розташовані з різким підйомом, що відкриває чудовий огляд. З місць по краях  теж добре видно, зал  компактно облаштований.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Велике Буль-Буль Шоу відбудеться 21 травня 2016, 11:00, субота в Центральний будинок художника. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+