У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Bu SeHeRde

29 березня 2020, 18:00, неділя
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Бу Шехерде " -естрадна гумористична шоу-група. Створена в 2000-му році.
 
Більше 300 концертів а Азербайджані. Численні гастролі: Росія, Німеччина, Швеція, Англія.
 
У складі групи основні актори-Рафаель Іскендеров і Джошгун Рагімов-заслужені артисти Азербайджанської Республіки, зіркові посли Європейських ігор і чемпіонату світу з шахів, що проходили в Азербайджані.
 
Сценарист і продюсер групи - Мушвіг Аббасов, автор команди КВК "хлопці з Баку". Автор багатьох телепроектів, сценарист таких фільмів, як" Махалля "і" поїзд Москва-Баку " і лауреат багатьох творчих премій Азербайджану.
 
У 2005 році в Ялті, на фестивалі гумору група "Бу Шехерде" була удостоєна особливого призу журі.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Bu SeHeRde відбудеться 29 березня 2020, 18:00, неділя в Будинок культури НТТУ (КПІ). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+