У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Баядера

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Національному театрі оперети відбудеться нова постановка оперети видатного композитора Імре Кальмана «Баядера». У центрі сюжету драматична і зворушлива любов індійського принца Раджамі і танцівниці вар'єте Одет Дарімонд. Париж, початок ХХ століття. Здається, що між закоханими прірва - соціальний статус, різниця в традиціях, менталітеті і виховання. Різні країни, різні погляди, різні цінності. А головне - принц повинен успадкувати трон, а отже, не може одружитися з іноземкою.
 
Що вибере Раджамі: любов чи борг? Варто влада того, щоб відмовитися від любові? Як зважитися на доленосне для обох рішення? Чи зможе Одет прийняти вибір коханого?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Баядера відбудеться 5 лютого 2022, 19:00, субота в Київський національний академічний театр оперети. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.