У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Балет-феєрія «Лускунчик»

19 грудня 2021, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вистава «Лускунчик» на музику П. Чайковського – символ новорічно-різдвяних свят, казковий балет про чарівний світ дитячих мрій. Щороку і дорослі і діти радісно чекають зустрічі з персонажами казки, краса якої не втрачається з часом.
19 грудня  на сцені Центрального будинку офіцерів Ви зможете побачити балет-феєрію «Лускунчик» у виконанні артистів театру «Молодий балет Києва». Головний балетмейстер-постановник – заслужений артист України Євген Кайгородов. Художні керівники – Галина та Дмитро КАЙГОРОДОВИ, заслужені працівники культури України. 
 
Головні партії виконують солісти Націнальної Опери України:
Ганна Єлісеєва
Яна Суркіс
Микита Кайгородов
Кирило Мороз
 
Драматургія «Лускунчика» заснована на розкритті улюбленої теми композитора П. Чайковського – подоланні «злих чар» могутньою силою любові, світла та розуму. «Зло»  у образі мишачого царства протиставляється доброму, світлому та сердечному, втіленому в образах Марі та Лускунчика.
Подаруйте собі чарівну казку про безтурботне дитинство, пробудження любові, світла, радості. 
Театр «Молодий балет Києва» працює для Вас! 
Адміністрація театру залишає за собою право заміни артистів, виконуючих головні партії балету.
 
*Вистава проходить під фонограму.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Балет-феєрія «Лускунчик» відбудеться 19 грудня 2021, 19:00, неділя в Будинок офіцерів. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.