Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театральний фестиваль "Гра". "Баби Бабеля"

24 листопада 2019, 16:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Одеський академічний обласний театр ляльок  у приміщенні Київського академічного театру на Подолі
 
Ісак Бабель 
 
БАБИ БАБЕЛЯ  
трагікомедія 
 
Режисер-постановник – Євген Корняг (Мінськ) 
Художник-постановник – Тетяна Нерсісян (Мінськ) 
Композитор – Микита Золотар (Мінськ) 
 
«Баби Бабеля» Одеського театру ляльок – дуже винахідлива та видовищна вистава… Це абсолютно авторський, вельми оригінальний спектакль. З'єднавши в один сценарій три новели з «Одеських оповідань» Бабеля («Король», «Батько» та «Ісусів гріх»), режисер не просто створює виставу про гірку жіночу долю, але й дуже проникливо оголює як філософію письменника, так і особливості його яскравого письма. 
 
…стиль вистави – плід не тільки розумових зусиль режисера, але його художньої інтуїції. Поставивши перед собою завдання знайти «мову, адекватну біблейській барвистій мові Бабеля», Євген Корняг послідовно і подекуди дуже вдало переводить літературний образ в театральний.
 
Сергій Васильєв, театрознавець

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Театральний фестиваль "Гра". "Баби Бабеля" відбудеться 24 листопада 2019, 16:00, неділя в Театр на подолі. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+