Анатолій Паламаренко "Весняні усмішки"

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Адміністрація Національного палацу мистецтв «Україна» повідомляє, що запланований на 1 КВІТНЯ 2019 року  концерт «Весняні усмішки»  за участю Народного артиста України Анатолія Паламаренка  ПЕРЕНЕСЕНО НА 28 ВЕРЕСНЯ 2019 року.
Повідомляємо, що усі куплені квитки на цей захід будуть дійсні  і не потребують обміну!
Для уточнення інформації звертайтеся за номером
+380 44 247 23 03   
Просимо вибачення у всіх шанувальників за незручності, що виникли. 
З повагою, адміністрація Національного палацу мистецтв "Україна"!
 
Перша сцена країни готує веселе свято на День Сміху!
До 130-річчя від дня народження Остапа Вишні і 210-річчя  – Миколи Гоголя!
 
Легендарні постаті, родом з Полтавщині, які, кожен у свій час, але жили за принципом – «кому вже немає духу посміятися з власних хиб своїх, краще тому вік не сміятися».
 
Остап Вишня захоплювався творчістю Гоголя. І вже у зрілому віці займався перекладом його драматичних творів на українську мову. Письменник переклав «Ревізора», «Одруження» та інші твори. «Робота моя не досконала, – писав гуморист у щоденнику. – Щоб наблизити твори Гоголя до оригіналу, слід працювати, може, ціле життя».  
 
Гумор, прекрасний український гумор, який живив нашу літературу, став її невід’ємною частиною! Всім нам видалася чудова   нагода почути і побачити тих, хто любить гостре слово, хто знає українські пісні і любить співати, хто любить жарт і вміє ним захопити інших !
 
Друзі, жартуйте  щодня, а не лише першого квітня, адже сміх дає нам здоров’я і силу, продовжує життя і пам’ятаймо слова Миколи Гоголя: «Засміятися щирим, світлим сміхом може тільки глибока, добра душа»!
 
 
 
1-го квітня всіх поціновувачів українського слова запрошуємо на концерт "Весняні усмішки" за участю Героя України, Народного артиста України, лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка Анатолія Паламаренка та  кращих гумористів країни:
 
народного артиста України Анатолія Демчука;
народного артиста України Грицька Драпака;
заслуженого артиста України  Володимира Пушкаря;
заслужених діячів мистецтв  України - Євгена Дударя, Юрія Мельника, Наталі Синиці, Михайла Герасимчука.
А також, у концертній програмі прозвучать жартівливі пісні у виконанні:
 
вокального квартету «Гетьман»;
гурту «Козацькі джерела»;
заслуженого народного академічного хору «Дарничанка».
Артисти театру ім. Франка, театру оперети, національного хору ім. Верьовки, національного ансамблю ім. П.Вірського, національної капели бандуристів ім. Г.Майбороди добавлять особливого колориту  вечору добра і сміху,  доповнюючи   смішні сцени народними танцями та піснями!
 
Ведучі вечора – заслужений артист України Микола Бабич та Володимир Стретович!
 
Чекаємо, веселий настрій гарантовано всім глядачам! Смійтеся з любов’ю!
 
Квитки у продажу!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Анатолій Паламаренко "Весняні усмішки" відбудеться 1 квітня 2019, 19:00, понеділок в Національний палац мистецтв "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+