У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "5 оповідань Пєлевіна"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Виставу зроблено за оповіданнями Віктора Пєлєвіна: 1.«Хрустальний світ» — епізод з життя двох юнкерів на дорозі до Смольного 25 жовтня 1917 року; 2.«Миттельшпиль» — чоловіки пертворюються на жінок, жінки на чоловіків; 3. «Бубен Верхнього Світу»- шаманка Тайми виводить з іншого світу загиблих у другій світовій війні іноземних громадян… але ж, фокус не завжди успішний; 4.«Тарзанка» — фантазія лунатика у зіткненні зі звичайною свідомістю; 5.«Проблема Верволка у середній полосі» — до вовків-оборотнів прибився новенький…
 
Вистава про сьогодення, але, більш за все, — про майбутнє або ж — про вічне. У цій виставі є «абсолютний людський ліризм», який важко виміряти за три години театральної дії.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "5 оповідань Пєлевіна" відбудеться 28 лютого 2020, 19:00, п’ятниця в Новий драматичний театр на Печерську. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.