В связи с военным положением часть мероприятий не состоится. Следите за информацией на страницах событий.

Тренінг з Джорданом Белфортом "Прямолінійна система переконання"

Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

Вперше в Україні, Реальний вовк з Волл-стріт — Джордан Белфорт.
Прямолінійна система переконань, Правило 4 секунд і «Продай мені ручку» — методи, винайдені Белфортом, стали аксіомою ефективних продажів.
 
10 червня, у національному палаці мистецтв «Україна», Джордан Белфорт проведе авторський одноденний тренінг з продажів, який відомий у всьому світі.
 
Для того щоб успішно продати продукт, ідею, що-небудь — потрібно продати себе. У 23 роки він уже володів власним бізнесом по доставці м’яса і морепродуктів на Лонг-Айленді в Нью-Йорку. У 25 він оголосив про своє банкрутство в силу браку освіти і усвідомив, що вчитися — те, що потрібно робити все життя. Зараз йому 52, він мільйонер і знає, як допомогти іншим досягти успіху в бізнесі дотримуючись етичності.
 
«Приведіть мені молодих, голодних і дурних, і я дуже швидко зроблю їх багатими», — і це не просто слова. Вже більше 5 мільйонів чоловік прослухали тренінг по його методиці. Белфорт є консультантом понад 50 великих світових компаній, чиї кейси доводять — його методи працюють! Успішне мислення по Белфорту, 5 ключів впливу, 10 базових навичок мови і тіла, нівелювання заперечень у продажах і перетворення «холодних» дзвінків в гарячі продажі. Все це — за один день!
 
Одноденний тренінг-інтенсив розрахований на менеджерів старшої ланки, топ-менеджерів, керівників відділів великих компаній, власників бізнесу, людей, яким цікаво як особистісний розвиток, так і бренду, людей, які вміють і люблять відпочивати, знають ціну грошам, незалежних, схильних до експериментів в бізнесі в контексті креативу та інновацій.
 
Пам’ятайте: люди не купують, людям продають. І ви можете збільшити ефективність своєї справи на 120%!

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2022 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Тренінг з Джорданом Белфортом "Прямолінійна система переконання" состоится 10 июня 2016, 09:00, пятница в Национальный дворец искусств "Украина". С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.