Фільм «Бійцівський клуб» США-Німеччина

11 июня 2017, 16:00, воскресенье
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

«Бійцівський клуб» США-Німеччина, 1999

 

Режисер Девід Фінчер

 

У ролях:  Бред Піт, Едвард Нортон, Джордж Магуайр, Міт Лоаф, Марк Файт…

 

Живе такий простий хлопець із середнього класу на ім'я Джек і все у нього якось не те. Є пристойна робота, але вона Джеку не подобається. Близьких і рідних у нього немає, дівчата його не люблять. З горя він  починає відвідувати курси психотерапії для безнадійно хворих людей і там начебто починає себе краще почувати.

Але головні зміни в житті Джека настають після випадкового знайомства з Тайлером, який навчив нехитрої філософії: якщо навколишнє суспільство тебе не влаштовує, тоді пішли закони цього суспільства в литу кухоль і живи так, як тобі подобається, часом протестуючи проти цього суспільства будь-якими доступними засобами.

Але жити поза законами суспільства - це ще не все, потрібно щось таке, що розбурхує кров і приносить в життя гострі відчуття. І такий спосіб знайдений. Це бійки! Це єдине (вважають вони), що дозволяє людині скинути з себе  вантаж цивілізації і пробудити інстинкти справжнього самця.  Джеку подібний спосіб життя цілком до душі. А тим часом ідея побитися завойовує все більше і більше прихильників. Тому Тайлер з Джеком організовують цілий бійцівський клуб в одному з підвалів. Але в якийсь момент все починає переходити в нову якість…

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Фільм «Бійцівський клуб» США-Німеччина состоится 11 июня 2017, 16:00, воскресенье в Кинопанорама (Большой зал). С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+