Золушка. Мюзикл на льду. Киев

Золушка. Мюзикл на льду. Киев
Передноворічна вистава-мюзикл на льоду "Попелюшка"
 
Уявіть, що вже кінець грудня. Надворі зима, і холодний вітер жбурляє в обличчя снігом. А Новий рік от-от ступить на поріг. Починаються зимові розваги, новорічні вистави.
Казка так і манить своєю таємничістю. Кожному хочеться живої й доброї казки в житті з щасливим кінцем. Усе це можна мати. Варто лише добре захотіти.
І не треба їхати за тридев’ять земель. А в нас, у Києві, буде таке фантастичне дійство, що забудете про все на світі.
До Києва приїжджає прекрасний колектив з Європи "World on ice" (“Світ на льоду”), який заворожив уже більше мільйона глядачів під час свого світового туру.
І ось Попелюшка в Україні разом з колегами, а їх аж 50 артистів з різних країн світу, танцюватиме для наших діток і дорослих.
Першим вона буде цікава різнобарв’ям костюмів, поведінкою персонажів та дивовижними трюками, а других підкорить динамічністю та майстерністю виконання танцю на льоду.
 
Ваша зустріч із Попелюшкою під час концерту в Києві вже зовсім близько
Ви навіть уявляєте той чарівний палац і льодяну арену, на якій акробати, фігуристи, артисти балету разом з акторами та співаками показують казковий мюзикл на льоду Генрі Симека — відомого чеського сценариста й режисера.
Увагу привертають розкішні декорації та масивний екран з анімаційним фільмом у форматі 3D. Вражають спецефекти й кольорова світлова гама.
 
Фантастично! Казково! Ви це все побачите насправді, якщо завчасно подбаєте про квитки на спектакль на льоду “Попелюшка”.

Вопрос? Ответ!
+