Золушка. Волшебный мюзикл на льду

4 января 2015, 15:00, воскресенье
Продажа прекращена
прошедшее событие

О событии

Передноворічна вистава-мюзикл на льоду "Попелюшка"
 
Уявіть, що вже кінець грудня. Надворі зима, і холодний вітер жбурляє в обличчя снігом. А Новий рік от-от ступить на поріг. Починаються зимові розваги, новорічні вистави.
Казка так і манить своєю таємничістю. Кожному хочеться живої й доброї казки в житті з щасливим кінцем. Усе це можна мати. Варто лише добре захотіти.
І не треба їхати за тридев’ять земель. А в нас, у Києві, буде таке фантастичне дійство, що забудете про все на світі.
До Києва приїжджає прекрасний колектив з Європи "World on ice" (“Світ на льоду”), який заворожив уже більше мільйона глядачів під час свого світового туру.
І ось Попелюшка в Україні разом з колегами, а їх аж 50 артистів з різних країн світу, танцюватиме для наших діток і дорослих.
Першим вона буде цікава різнобарв’ям костюмів, поведінкою персонажів та дивовижними трюками, а других підкорить динамічністю та майстерністю виконання танцю на льоду.
 
Ваша зустріч із Попелюшкою під час концерту в Києві вже зовсім близько
Ви навіть уявляєте той чарівний палац і льодяну арену, на якій акробати, фігуристи, артисти балету разом з акторами та співаками показують казковий мюзикл на льоду Генрі Симека — відомого чеського сценариста й режисера.
Увагу привертають розкішні декорації та масивний екран з анімаційним фільмом у форматі 3D. Вражають спецефекти й кольорова світлова гама.
 
Фантастично! Казково! Ви це все побачите насправді, якщо завчасно подбаєте про квитки на спектакль на льоду “Попелюшка”.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2020 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Золушка. Волшебный мюзикл на льду состоится 4 января 2015, 15:00, воскресенье в Дворец Спорта. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+