Зимова казка: Володарі тіней . Киев

Зимова казка: Володарі тіней . Киев
2, 3, 4 та 5 січня 2016 року на сцені Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки відбуватиметься неймовірне дійство для дітей та дорослих. Театр тіней «Teulis» презентує нову новорічну виставу «Зимова казка: Володарі тіней»!
 
Сім'ї Київа, міст України, Італії, Японії, Швеції, багатьох інших країн в захваті аплодували на виставах для дорослих театру тіней Теуліс. Настав час прем'єри першої дитячої казки. 
 
В самому звичайному дворі жили хлопчик і дівчинка. І вигадав хлопчик, що він режисер, а дівчинка - актриса. Й став він знімати дівчинку у своєму незвичному кіно! Про чудеса, пригоди і подорожі! Про розбійників і джентельменів! Про веселе і сумне! Про боротьбу добра із злом! І сталося це на самий-самісінький Новий рік!
 
Самий незвичний і вражаючий театр, що вразив талантом і майстерністю глядачів усього світу, той театр, що заставив Європу, Америку і Азію затримавши подих слідкувати за своїми виставами, той театр, що за лічені дні вибухнув у YouTube, - спеціально для дітей України презентує нову виставу «Зимова казка: Володарі тіней»! 
 
Найцікавіша новорічна прем'єра від театру тіней «Teulis» за сценарієм культового дитячого письменника Юрія Нікітінського!
Вопрос? Ответ!
+