Євген Хмара. Шоу «Колесо життя»

2 марта, 19:00, четверг
Перейти к выбору билетов
Продажа остановлена
прошедшее событие

Описание

Євген Хмара буде радий запросити на дуже важлива подія в його творчому житті, нове шоу «Колесо життя»! Шоу відбудеться 2 березня 2017 року на сцені МЦКіМ «Жовтневий Палац»!

«Нова історія є музичною філософською притчею про добро і зло, любов і ненависть, світло і темряву ... За допомогою музики я пізнаю світ: подорожуючи, здійснюючи відкриття, переживаючи кожну подію, трансформуючи пережиті почуття в наступні твори. Це історія дорослішання, яка буде цікава всім поколінням. Здивує глядача візуальна складова. Нестандартна конфігурація екранів і світлового обладнання кардинально змінить сцену Жовтневого палацу. Новітні екранні технології дозволять насолодитися оригінальною графікою. Очікується яскраве світлове шоу, а в постановках будуть задіяні артисти цирку Дю Солей. Хвилюючий і чуттєвий вокал спеціально запрошеної гості гармонійно зіллється з музикою, до того ж, обіцяю порадувати несподіваними експериментами в музичних творах.Режисер шоу Герман Нєнов, який подарував глядачеві постановку «Знамення». Диригент і перша скрипка України Святослав Кондратьєв. Залишається тільки дочекатися весни.

А тим часом готується ще один всеукраїнський тур!
Життя - це рух. Ніщо не стоїть на місці. Весна неминуче наближається, як переродження старого в нове ...
Відчуйте нескінченність обертання «Колеса життя». Євген Хмара.

 

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Євген Хмара. Шоу «Колесо життя» состоится 2 марта, 19:00, четверг в МЦКИ (Октябрьский Дворец). С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

+ Вопрос FaQ Ответ