Информация об ограничении массовых мероприятий!

Украдене щастя (драма в стилі етно-модерн)

29 марта 2015, 17:00, воскресенье
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

29 березня 2015 року Житомирський академічний український музично-драматичного театру ім. І. Кочерги запрошує на виставу «Украдене щастя». На сцені Центрального будинку офіцерів.
 
За мотивами п’єси Івана Франка «Украдене щастя».
Драма в стилі етно-модерн.
 
Режисер - заслужений діяч мистецтв України Наталія Тімошкіна.
Художник-постановник - Валерій Кулавін.
Балетмейстер - Анна Перепелиця.
 
«Украдене щастя» - одна з найкращих і найвідоміших п’єс Івана Франка. Класика української драматургії, яка не втратила своєї актуальності і в наш час.
Тема кохання зрозуміла кожному. Щастя бути поруч із коханою людиною, біль розлуки, несправедливість, зрада, обман і як наслідок, жахливий, нестерпний біль, людський біль за втраченим щастям. Усе це ми в тій чи іншій мірі переживаємо у своєму житті. Саме тому ця п’єса не втрачає своєї гостроти і є окрасою репертуару мало не кожної української сцени.
 
Постановку Житомирського академічного театру ім. І. Кочерги відрізняє гіпертрофованість даної теми. Режисер навмисне залишає поза увагою усі побутові моменти п’єси, і робить ставку беручи до уваги лише психологію людських почуттів, емоційний стан кожного героя, їх живий оголений нерв.
Яскраве пластичне вирішення масових сцен вистави підкреслює особливість постановки, лаконічність художнього оформлення не відволікає від головного об’єкту - любовного трикутнику, де кожен захищає і виборює своє щастя.
 
Костюми героїв стримані і водночас відверті, музичне оформлення - влучна і неповторна, смілива і жива, немов іще одна діюча особа на сцені, музика етно-гурту «Даха Браха».
 
Все це створює особливу виставу в стилі етно-модерн, дійсно сучасний погляд на українську класику.
 
Головні дійові особи та виконавці:
 
Анна - Марина Іваненко, Олена Заведія
Микола - Сергій Артеменко, 
Михайло - Дмитро Зіневич, Петро Авраменко
а також Артисти балету театра ім. І. Кочерги.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2020 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Украдене щастя (драма в стилі етно-модерн) состоится 29 марта 2015, 17:00, воскресенье в Дом офицеров. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.