О. ЗЛОТНІК «МЕЛОДІЯ ЖИТТЯ»

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин

Про подію

14 листопада 2018 року у Палаці «Україна» у Києві відбудеться творчий вечір українського композитора, народного артиста України Олександра Злотника «Мелодії життя». Концерт у Києві відбудеться напередодні 70-річного ювілею метра вітчизняної естради. Поздоровити його прийдуть численні гості та колеги музиканта, яки виконають його найкращі твори. І звичайно ж, всі шанувальники української популярної пісні, які завітають цього вечора до Палацу «Україна». Купити квіток на концерт Олександра Злотника зможе кожен. Адже ціна квитка цього вечора буде від 50 до 800 грн! Купити к у Києві зовсім просто! Можна замовити квиток з доставкою або купити квиток онлайн і отримати його електронну версію просто у поштову скриньку.
 
Творчий шлях композитора
Олександр Злотник одержав дві вищі музичні освіти. Він закінчив Київську державну консерваторію (баян, диригування) і Одеську державну консерваторію по класу композиції і теорії музики. Є автором понад тисячі пісень, музики до кінострічок, академічних музичних творів У тому числі Олександр Злотник написав музику до першого українського мюзиклу «Екватор» за участі тоді ще зовсім молодої виконавиці Світлани Лободи. З 2009 року композитор є ректором Київського інституту музики ім. Глієра. Також займається продюсерською діяльністю, віце-президент Міжнародного фестивалю «Слов’янський базар». Є автором музики до стрічок: «Амерекен бой», «Чорна долина», «Щасливий, хто кохав» та інших.
 
Хто виконує твори Олександра Злотника?
 
Катерина Бужинська
Оксана Білозір
Павло Зібров
Іво Бобул
Дмитро Яремчук
Назарій Яремчук (молодший)
Світлана і Віталій Білоножки

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

О. ЗЛОТНІК «МЕЛОДІЯ ЖИТТЯ» відбудеться 14 листопада 2018, 19:00, середа в Національний палац мистецтв "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+