Жіночий Квартал (телезйомка)

22 листопада 2019, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

22 листопада 2019 року в Жовтневому палаці в Києві відбудеться телезйомка улюбленого гумористичного шоу «Жіночий квартал»! Це справжній дотепний гумор з жіночим обличчям від найгарніших представниць слабкої статі. Але жартують вони міцно! Жіночий гумор відрізняється від чоловічого. Він більш тонкий, дотепний і спостережливий. Але чоловікам у ньому завжди знайдеться місце! А ще — свекрухам, подругам, дітям, сантехникам і всім глядачам, які прийдуть цього вечора до Жовтневого палацу, щоб відпочити, посміятися і наживо переглянути концерт. Адже вони побачать усі жарти першими і ті будуть ще смішніше, ніж на телебаченні!
 
Телезйомка концерту
Приходьте, дівчатам потрібна ваша допомога у телезйомках і ваші щирі усмішки. А привід посміятися від усього серця вони точно знайдуть!
 
Акторки «Жіночого квартал»:
Олена Кравець
Тетяна Песик
Олександра Машлятіна
Катерина Нікітіна
Валерія Товстолєс
Ольга Жуковцова
Ірина Сопонару
Анастасія Євтушенко
Аліна Гордієнко
Анастасія Оруджова
Лалі Ергемлідзе
Віра Кекелія
Еліна Мбані
Марта Адамчук

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Жіночий Квартал (телезйомка) відбудеться 22 листопада 2019, 19:00, п’ятниця в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+