У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава «Жінка та її чоловіки»

20 вересня 2021, 19:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

В Freedom Hall (Фрідом Хол) відбудеться вистава “Жінка та її чоловіки” в Києві, за участі провідних акторів театру та кіно. Жінка може кохати одразу кількох чоловіків. Адже кожного вона любить трошки інакше, ніж його суперників. Та й взагалі, вони всі кохані, а не конкуренти. Допоки  разом не зберуться в одному місці. Всі троє. Такі різні за статусом. Такі несхожі за віком. Але всі троє категорично вимагають пояснень.
 
Романтична комедія
А ти - жінка. Одна єдина для кожного.  І як їм усім все пояснити? От би залишити все так як є. Адже кохаєш кожного з них. А обрати треба одного. Бо чоловіки нічого не розуміють. І у жінках також.
 
Куди піти з подругами в Києві? На виставу “Жінка та  її чоловіки”!
 
Легка романтична комедія
Улюблені та відомі артисти 
Інтригуючий сюжет
В ролях відомі актори театру і кіно, телеведучі:
 
Лілія Ребрик,
Лесь Задніпровський,
Ігор Рубашкін,
Олександр Жила / Владислав Дмитрук

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава «Жінка та її чоловіки» відбудеться 20 вересня 2021, 19:00, понеділок в Культурний центр Freedom Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+