Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Жениха викликали, дівчата?"

19 березня 2021, 19:00, п’ятниця
У продажу залишилось 177 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 180 грн
Бронь На касу
24
години

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 20 ТРАВНЯ 2020 19:00 НА 19 БЕРЕЗНЯ 2021 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Дві самотні жінки похилого віку, сестри: одна - колишня актриса, інша - все життя при ній. Лагодять зламані крани, згадують минуле, живуть в дуже просторій квартирі, де колись був гомінкий театральний  гуртожиток. Самотні ... І раптом старшій (актрисі) приходить в голову  геніальне рішення !!! - видати молодшу заміж.
 
І в рівномірному, зі схожими тихими днями, житті щось  починає відбуватись. Нареченого замовляють в шлюбному агентстві, але спочатку приходить зовсім не жених, а потім - відразу два жениха... Однак ініціативу перехоплює інший претендент з явно заплямованою біографією. Але всіх їх випереджає слюсар-сантехнік, якого дами приймають за справжнього жениха. В результаті - закохані всі! 
 
І весь процес з'ясування відносин супроводжується дотепними діалогами і комічними ситуаціями. Виявляється, тільки зроби крок, і все буде можливо: мрії, які здаються нереальними -  цілком реальні.
 
 У цьому спектаклі в повітрі завжди витають  можливісті.  Здавалося  б, простягни руку - і схопиш мрію за хвіст, стягни  її з небес на землю - ось тобі і реальність. І не так вже й багато для цього треба. 
 
Кульмінація вистави - в прийдешнє щастя повірили вже всі: і глядачі, і навіть самі актори. Здається,  ще трохи - і все владнається в цьому недолугому житті ...  
Але…

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Жениха викликали, дівчата?" відбудеться 19 березня 2021, 19:00, п’ятниця в Центр культури і мистецтв. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

2 грудня, 18:00
Харків Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка ціна: від 80 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 55