Вистава "Жениха викликали, дівчата?"

15 грудня 2019, 19:00, неділя
Ціна: від 250 грн
Тривалість
02:30
З антрактом
Бронь На касу
72
години

Про подію

Жениха викликали, дівчата?
 
Народна артистка України Тамара Яценко
Заслужена артистка України  Татьяна  Шеліга
Народний артист України Євгеній Паперний
Заслужений артист України Дмитро Лаленков
Олег Коваленко
Сергій Кучера
 
Режисер-постановник   Володимир Борисюк
Художник-постановник Валентина Кузьмічова
Балетмейстер  Ольга Семешкина
 
Продюсер Олег Шпанчук
 
Дві самотні жінки похилого віку, сестри: одна - колишня актриса, інша - все життя при ній. Лагодять зламані крани, згадують минуле, живуть в дуже просторій квартирі, де колись був гомінкий театральний  гуртожиток. Самотні ... І раптом старшій (актрисі) приходить в голову  геніальне рішення !!! - видати молодшу заміж.
 
І в рівномірному, зі схожими тихими днями, житті щось  починає відбуватись. Нареченого замовляють в шлюбному агентстві, але спочатку приходить зовсім не жених, а потім - відразу два жениха... Однак ініціативу перехоплює інший претендент з явно заплямованою біографією. Але всіх їх випереджає слюсар-сантехнік, якого дами приймають за справжнього жениха. В результаті - закохані всі! 
 
І весь процес з'ясування відносин супроводжується дотепними діалогами і комічними ситуаціями. Виявляється, тільки зроби крок, і все буде можливо: мрії, які здаються нереальними -  цілком реальні.
 
 У цьому спектаклі в повітрі завжди витають  можливісті.  Здавалося  б, простягни руку - і схопиш мрію за хвіст, стягни  її з небес на землю - ось тобі і реальність. І не так вже й багато для цього треба. 
 
Кульмінація вистави - в прийдешнє щастя повірили вже всі: і глядачі, і навіть самі актори. Здається,  ще трохи - і все владнається в цьому недолугому житті ...  
Але…

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Жениха викликали, дівчата?" відбудеться 15 грудня 2019, 19:00, неділя в Центр культури і мистецтв. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

15 листопада, 18:00
Харків Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка ціна: від 60 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 102
7 грудня, 18:00
Харків Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка ціна: від 60 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 118
31 січня, 19:00
Чернігів Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченка ціна: від 90 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 751
3 лютого, 19:00
Харків Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка ціна: від 50 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 392
Питання? Відповідь!
+