Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Свято танцю «З Україною в серці»

25 травня 2020, 19:00, понеділок
Інформація уточнюється
минула подія

Про подію

25 травня 2020 року у Жовтневому палаці відбудеться свято танцю «З Україною в серці» в Києві від Народного ансамблю народного танцю «Горлиця» під керівництвом Віталія Гурського. Давно відомо, що Україна славиться не тільки своїми піснями, а й запальними та неймовірно гарними танцями. Недарма один з них, гопак, вже можна сміливо назвати символом нашої нації. Проте, це не єдиний танець в українській культурі, який вартий всебічної уваги, і 45 учасників колективу готові довести це просто під час концерту.
 
Свято танцю від ансамблю народних танців «Горлиця»
Приходьте на концерт народних танців «З Україною в серці» і переконайтеся у тому, що традиції і народна творчість нашого народу — це справжній скарб, який варто цінувати і берегти. Яскраве шоу, висока майстерність і талант танцівників ансамблю народного танцю «Горлиця» подарують вам незабутнє задоволення від нашого концерту.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Свято танцю «З Україною в серці» відбудеться 25 травня 2020, 19:00, понеділок в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+