Інформація щодо обмеження масових заходів!

Yanix

29 вересня 2017, 19:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Yanix возвращается в Киев с новой программой

Эта год в Киеве определенно пройдет под знаком "русского трэпа". В апреле к нам приедет Pharaoh, который споет о живом снаружи, но мертвом внутри молодом поколении. А в сентябре заедет Yanix - артист той же породы, но относится к жизни проще. Немного пренебрежительно и не скрывая того, что он - гедонист.

Большая тусовка намечена на 29 сентября 2017 года в Киеве в клубе Bel'etage.

"Хайпим" или прожигаем жизнь с пользой

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Yanix відбудеться 29 вересня 2017, 19:00, п’ятниця в Bel Etage. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+