Взрослые игры

5 квітня 2017, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Комедия «Взрослые игры» (по мотивам пьесы современного драматурга Нила Саймона).  Действие происходит в роскошном ресторане Парижа в наши дни, гостями которого стали состоятельные и красивые мужчины и женщины. Интрига развивается в духе Агаты Кристи, но основное - человеческие чувства, искренние и без фальши. В постановке показана история взаимоотношений трех супружеских пар, совместная жизнь которых была не очень счастливой: влюбленность сменилась раздражением, скандалами и желанием развода.  Воспоминания о любви у каждого героя свои, а кроме ностальгических воспоминаний к ним приходит и понимание своих ошибок. И у влюбленных появляется шанс сохранить свои такие хрупкие, такие беззащитные и такие прекрасные чувства друг к другу.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Взрослые игры відбудеться 5 квітня 2017, 19:00, середа в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+