У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

VIVA LA MAMMA (опера)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Театрі опери та балету для дітей і юнацтва в Києві відбудеться вистава VIVA LA MAMMA (Хай живе мама!), Або театральні порядки і заворушення. Це комічна опера відомого композитора Г. Доніцетті.
 
Комічна опера на дві дії
 
Ви потрапляєте за лаштунки театру, де вирують справжні пристрасті. Головна героїня, звичайно, мама. Агата - мати однієї з актрис, яка вимагає для своєї дочки головну роль. Однак, в театрі є примадонна, яка категорично проти. А є ж ще і поет, і директор театру, і інші зацікавлені особи. Вистава на межі зриву і чи вдасться врятувати постановку, дізнаєтеся пізніше. Але відомо одне - все буде весело і неймовірно яскраво. Арії опери виконуються на італійській мові, а діалоги і репліки персонажів звучать на українській.
 
Постановочний склад:
 
Диригент-постановник - лауреат Міжнародного конкурсу Сергій Голубничий
Режисер-постановник - Віталій Пальчиков
Художник-постановник - заслужений художник України Людмила Нагорна
Хормейстер-постановник - Анжела Масленнікова
Балетмейстер-постановник - лауреат міжнародних конкурсів Сергій Кон
Диригент - Володимир Врублевський
Концертмейстери - лауреат Міжнародного конкурсу Лідія Водік, лауреат Міжнародного конкурсу Марія Поляшова, лауреат Міжнародного конкурсу Юлія Ященко, Любов Орлова
Художник по світлу - Михайло Євдокименко
Звукорежисер - Ігор Кисельов
Режисери, які ведуть вистава - Патимат Мірзаєва, Олена Тетеря

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

VIVA LA MAMMA (опера) відбудеться 29 жовтня 2021, 19:00, п’ятниця в КМА театр опери і балету для дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.