Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Вишневий сад"

10 червня 2021, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

10 червня у 2021 року у Freedom Hall (Фрідом Хол) відбудеться вистава “Вишневий сад” в Києві! Неймовірна постановка за класичним твором Антона Чехова! Отже, на продаж виставили родинний будинок Гаєвих-Раневських разом з унікальним вишневим садом.  Леонід Гаєв пропонує співвласниці і сестрі Любові Раневській врятувати садибу. Але на заваді їм стають певні перепони. Тепер Леонід має вмовити дочку і падчерку Раневської діяти спільно.
 
Вистава за твором Антона Чехова
Та  грошовитий Єрмолай Лапахін теж поруч. Він пропонує викупити будинок і планує знищити сад і розбити землю на шматки, а потім здавати в оренду дачникам. Трагічна і сильна драма розігрується напередодні 1905 року, коли революційні події розпочнуть невідворотні зміни в державі та знищення старого звичного укладу так само, як це відбулося з вишневим садом.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Вишневий сад" відбудеться 10 червня 2021, 19:00, четвер в Культурний центр Freedom Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+