Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ВІА "Лейся песня"

8 березня 2021, 19:00, понеділок
У продажу залишилось 371 квиток
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 250 грн
Бронь На касу
48
годин

Про подію

На численні прохання,
довгоочікуваний концерт ВІА "ЛЕССЯ ПЕСНЯ" Дмитра Доміна !!!
Спеціальна святкова програма до Міжнародного жіночого дня !!!
 
Подія відбуватиметься у безпечному форматі, згідно вимог МОЗ України.
 
У 1984 році в місті Сочі проходив всесоюзний конкурс естрадної пісні. У цьому конкурсі брав участь молодий перспективний співак Дмитро Домін. Після виступу до Дмитра підійшов директор Кемеровської державної філармонії Литвинов В.Д. і зробив йому пропозицію стати солістом ВІА «ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ», в складі якого Дмитро Домін пропрацював до 1990 року.
 
Через 25 років в травні 2015 року з ініціативи соліста легендарного ВІА «Лиейся Песня» Дмитра Доміна, був сформований новий склад ансамблю, до якого увійшли досвідчені музиканти, прошедші школу популярного колективу. Перед музикантами ВІА «Лейся Песня» Дмитра Доміна була поставлена задача відтворити атмосферу Вокально-інструментального Ансамблю, відродити культуру ВІА і підняти її на належний рівень! Було прийнято рішення зберегти оригінальні аранжування всіх пісень в первісному вигляді і тим самим передати глядачам точний задум авторів цих пісень.
 
Більшість пісень, виконуваних ВІА «Лейся песня», були написані видатними композиторами ХХ ст. - ХХI ст. : В. Добриніним, Д.Тухмановим, Ю. Антоновим, В. Шаїнським, Е.Мартиновим.
Абсолютно всі пісні представлені в концертній програмі ВІА «Лейся песця» ( «Родная земля», «Прощай», «Обручальное кольцо», «Песенка про сапожника», «Вот увидишь», «Кто тебе сказал», «Клён») глядачі пам'ятають напам'ять і співають разом з артистами під час концертів.
 
У неповторній, теплій атмосфері абсолютного єднання артистів і глядачів, проходять всі виступи ВІА «Лейся Песня» Дмитра Доміна.
 
Склад «ВИА «Лейся, песня» Дмитрия Домина.»:
Д.Домін - художній керівник, вокал;
В.Стахнік - вокал, клавішні інструменти;
Петренко - вокал, перкашн;
О.Петренко - ударні інструменти, вокал, перкашн;
Ю.Погорелий - лідер гітара, вокал;
А.Бевзенко - бас гітара, гітара, вокал;
А.Міколаенко - вокал, гітара.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

ВІА "Лейся песня" відбудеться 8 березня 2021, 19:00, понеділок в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.