У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Весільний переполох

26 лютого 2022, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

"Весільний переполох" - вистава, поставлена народним артистом України Ігорем Крикуновим. Його сюжет досить простий - за серце дочки циганського барона борються четверо бравих хлопців. Вони готові піти на все, щоб завоювати прихильність заможного ватажка табору і свою любов. Ось тільки ніхто з претендентів навіть не підозрює, що у циганського барона цілих дві дочки і тільки одна з сестер - розумна, красива, добра.
 
Одружитися по любові
Чи зможуть женихи заглянути під золотий намет, де приховують молоду наречену? Дізнайтеся це разом з колоритними артистами циганського театру "Романс" цієї весни. Ви зможете ближче познайомитися з романськими традиціями, почути безліч душевних пісень, насолодитися чудовою акторською грою і несподіваними сюжетними поворотами.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Весільний переполох відбудеться 26 лютого 2022, 19:00, субота в Циганський театр Романс. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.