У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Киевский театр "Тысячелетие". "Иллюзионное шоу"

22 лютого 2020, 17:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Київський театр "Тисячоліття" представляє:
Ілюзійне шоу для дітей. "ВЕСЕЛА МАГІЯ"
Інтерактивна шоу-програма!
Тривалість 60 хвилин.
 
У програмі фокусника-ілюзіоніста Сергія Корольова різноманітні оригінальні і смішні фокуси, які викликають у дітей справжнє захоплення, а також інтерактивні навчальні майстер-класи з реквізитом справжнього чарівника!
 
Ілюзійне шоу - це справжній урок чарівництва! Наш фокусник здивує, зацікавить і навчить маленьких глядачів основам спритності рук, що напевно надихне вашого юного чарівника. Вас чекають літаючий стіл, кролик з повітряної кулі, поява голуба з вогню і багато несподіваних перетворень.
 
Крім того, в чарівній валізці ілюзіоніста для самих маленьких глядачів від 3-х років завжди припасені фокуси, в яких діти з задоволенням беруть участь.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Киевский театр "Тысячелетие". "Иллюзионное шоу" відбудеться 22 лютого 2020, 17:00, субота в Kinder CLUB. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.