Інформація щодо обмеження масових заходів!

Віра Полозкова

24 березня 2019, 20:00, неділя
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин

Про подію

24 березня Віра Полозкова виступить в одному з найкрасивіших і найбільших в Києві театральних залів, в Жовтневому Палаці!
 
У житті Віри Полозкова настала фаза дивовижній гармонії і щастя, і це не могло не відбитися на творчості. Дитячі вірші про зуби і маленьких космонавтів звучать тепер з коханою класикою, де Бернард пише Естер, а місіс Корстон бурчить на коханого, нині покійного містера Корстон. Глядачі охоче прийняли експеримент, і концерти в повних тисячних залах зберегли атмосферу теплих дружніх квартирників, присвячених таємним спогадами, сміливим мріям і таємним "якби". Не забирайте у себе цій важливій зустрічі!
 
«вот и всё мое путешествие, слава крепкому кораблю.
птицы вдоль заката плывут как титры, крайняя закручивает петлю.
мир стоит, зажмурившись, как трёхлетняя девочка в ожидании поцелуя,
сплошным «люблю»»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Віра Полозкова відбудеться 24 березня 2019, 20:00, неділя в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+