У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Концерт "День народження циганського театру"

23 лютого 2022, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Циганський колорит, запальні танці, майстерні співи романсів під гітару - все це ви побачите і почуєте в концертній програмі "День народження циганського театру". Вже багато років артисти не можуть уявити себе без своїх образів. Адже вони живуть у яскравому світі, де панує атмосфера вічного свята, розваг та задоволення. 
 
Заслужена артистка України Людмила Крикунова – справжня хранителька вогнища трупи Циганського театру. Її сольні партії завжди викликають захоплення, а акторська гра – за багато років досягла досконалості! Переконатись у цьому, ви можете вже цієї зими, адже актори театру відзначать своє свято разом із глядачами! Двері "Циганського театру Романс" відчиняться для вас 23 лютого у Києві

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Концерт "День народження циганського театру" відбудеться 23 лютого 2022, 19:00, середа в Циганський театр Романс. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.