Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Найкращі пісні Миколи Мозгового. Триб'ют шоу

17 жовтня 2021, 19:00, неділя
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 31 ЖОВТНЯ 2020 19:00 НА 17 ЖОВТНЯ 2021 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Квитки поверненню не підлягають

Пісні Маестро непідвладні часу, ми впізнаємо їх з перших акордів, вони і сьогодні бентежать душу. В цей осінній вечір ви почуєте найкращі пісні Миколи Мозгового від найкращих українських виконавців! Не пропустіть найдушевніший концерт року!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Найкращі пісні Миколи Мозгового. Триб'ют шоу відбудеться 17 жовтня 2021, 19:00, неділя в Палац спорту. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+