Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

VACUUM

14 лютого 2019, 20:00, четвер
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин

Про подію

14 лютого 2019 року запросіть свою кохану людину у київський клуб Caribbean Club на концерт шведських зірок сінті-поп гурт Vacuum! Концерт у Києві — це частина нового туру команди і, звичайно, подарунок усім закоханим! Адже, як зізнаються самі музиканти, вони завжди співають про кохання, тому що нема нічого важливішого за це почуття. А тим більше, якщо про нього співають таким глибоким та пронизливими голосами, як це вміє Vacuum. Про краще освідчення коханій людині годі і думати!
 
Концерт гурту Вакуум у День всіх закоханих!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

VACUUM відбудеться 14 лютого 2019, 20:00, четвер в Caribbean Club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.