Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

В джазе только женщины

3 березня 2017, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Мужская комедия «В ДЖАЗЕ ТОЛЬКО ЖЕНЩИНЫ»
по пьесе Ноэла Кауарда
Режиссер – Владимир Устюгов
В ролях: Станислав Садальский, Татьяна Васильева, Григорий Сиятвинда/Сергей Громов, Игорь Ларин/Филипп Васильев, Олег Акулич/Алексей Якубов.
Что подарить женщине на праздник? Вопрос к которому каждый раз возвращаются мужчины перед праздником, юбилеем или другим женским мероприятием. И, как говорится, лучший подарок тот, который сделан своими руками.
Герои нашего спектакля решили подготовить музыкальный вечер коллегам прекрасного пола. Как это у них получится и кто даст им самый главный совет в организации вечера, всё это вы узнаете, посмотрев музыкальную комедию «В джазе только женщины».
Продолжительность спектакля: 2 часа 20 минут.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

В джазе только женщины відбудеться 3 березня 2017, 19:00, п’ятниця в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+