Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

В пошуках Європи

28 березня 2019, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«В пошуках Європи» — п’єса, написана французьким письменником та філософом Бернаром-Анрі Леві, що виконується ним же для театрального туру двадцятьома містами Європи з березня по травень 2019 року.
 
«В пошуках Європи» — це внутрішній монолог інтелектуала, який сховався в кімнаті готелю в Сараєві і має всього 90 хвилин, щоб скласти важливу промову про Європу.
 
Звідки варто почати — з грецької міфології? Чи німецької філософії? Чи з потугами Європи у боротьбі з тоталітарною тиранією та убогістю впродовж усього минулого століття?
 
На жаль, все, що спадає на думку, розкривається в пустинних образах старого континенту, переслідуваного безпрецедентними ще з 30-х років хвилями націоналізму, расизму, ксенофобії та антисемітизму. Жовті жилети… Союз «правих» та «лівих» демагогів у Італії (союз правого та лівого крила)… Поява неліберальних диктаторських режимів у Центральній Європі…
 
Автор майже на грані провалу, коли раптом трапляється поетичний та вражаючий поворот подій — з’являються привиди Данте, Гете та Вацлава Гавела, щоб запропонувати вихід із лабіринту популізму та запевнити творця, що найгірший сценарій ще не визначений наперед.
 
«В пошуках Європи» — ода Європі та спроба відродити духи Спінози, австро-угорських прозаїків, Леха Валенси та Пікасо — мандруюча вистава, що закликає до демократичного протистояння та відновлення надії в тижні перед виборами у травні 2019 року.
 
До останньої хвилини, у витриманому єлизаветинському стилі, текст п’єси буде переписано та адаптовано, щоб відповідати політичній ситуації та поточним подіям у кожному із запланованих двадцяти міст. Всі бажаючі з публіки зможуть задати запитання на сайті lookingforeurope.eu перед кожною виставою, а потім спостерігати за реакцією та шукати відповіді на свої запитання в потоці свідомості Бернара-Анрі Леві прямо на сцені.
 
П’єса виконуватиметься французькою або англійською мовами залежно від місця проведення, з електронними субтитрами державною мовою кожної держави. Тривалість — 90 хвилин.
 
Філософ Бернар-Анрі Леві — автор сорока книг, включаючи «Імперія та п’ять королів», «Варварство з людським обличчям», а також «Хто вбив Деніела Перла?». Він такж є автором докуентальних фільмів «Пешмерга», «Клятва Тобрука» та «Босна!».
 
З молодості відданий боротьбі з тоталітаризмом, а зараз — боротьбі проти злочинного об’єднання Трампа та Путіна, Леві представляє цю п’єсу як квінтесенцію свого особистого досвіду.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

В пошуках Європи відбудеться 28 березня 2019, 19:00, четвер в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+