У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "У полоні пристрастей"

20 лютого 2022, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вистава поставлена за сюжетом драми великої поетеси Лесі Українки. Тут немає стіни між почуттями та розрахунком – це буря пристрасті, в якій жінка означає все для чоловіка. Адже, скільки б жінок не було зачаровано Доном Жуаном, у його серці назавжди залишилася лише Донна Анна. Українську версію історії знаменитого серцеїда вам розповість Театр російської драми. 
 
Історія про неперевершеного жіночого угодника відома багатьом. Дон Жуан, підкоривши сотні дівчачих сердець, був упевнений, що найсильніша його зброя — пристрасть. Але все змінила Донна Анна, честолюбна і владна, що зруйнувала всі його колишні міфи про справжнє щастя. За право володіти своїми рукою та серцем вона призначила чималу ціну, але п'яний нею кавалер був готовий заплатити чим завгодно. І ось, Дон Жуан уже приміряв Командорський плащ, вдова Анна – корону королеви. Але наближається відплата — вже чутний гул важких кам'яних кроків, і страх охоплює серця закоханих… 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "У полоні пристрастей" відбудеться 20 лютого 2022, 19:00, неділя в Театр ім. Лесі Українки. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+