Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Ужин для троих

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Лірична комедія.
 
«Вечеря для трьох» - це простір Любові. Це місце для сильних емоцій, де жар і холод, де радість і мука, де злети і падіння, де немає байдужих. У просторі Любові немає тих, хто виграв і хто програв - є тільки почуття, пристрасть і потяг серця.
 
Вона і три головних чоловіки її життя: боязкий хлопчисько, амбітний бізнесмен, затишний і домашній чоловік. Подружка, коханка, дружина - в усіх іпастасях жінки вона намагалася знайти для себе ту єдину, справжнього, з яким хочеться блукати вулицями, тримаючись за руки ...
 
Це історія про нездійснених мріях і розбилися надії, але хочеться вірити, що все ще трапиться. І героїня знайде відповідь на своє головне питання: «Що таке любов?». Адже все ще можна змінити, поки грає кларнет ...
 
Справжня родзинка вистави «Вечеря для трьох» - жива музика. Адже один з дійових осіб вистави - кларнет. На ньому віртуозно грає молодий музикант - Максим Микаілов (Артист оркестру ХАТМК).
 
Самий пронизливий і надзвичайно красивий музичний спектакль про любов.
 
Тривалість вистави 1 год 50 хвилин.
 
актори:
Люба - Ольга Солонецька
Коханець - Тимур Громико
Кларнет - Максим Микаілов
Чоловік - Володимир Сафонов
Юнак - Володимир Мельник
 
Творці вистави:
Режисер - Микола Осипов
Художник - Олександр Абманов
Хореограф - Майя Бершова
Звукорежисер - Інна Гудкова, Анатолій Ладигін
Художник по світлу - Едуард Лобанов
Костюмер-реквізитор - Ольга Петрусенко
Музичне оформлення - Максим Микаілов

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Ужин для троих відбудеться 9 грудня 2018, 19:00, неділя в НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+