Украдене щастя (драма в стилі етно-модерн)

29 березня 2015, 17:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

29 березня 2015 року Житомирський академічний український музично-драматичного театру ім. І. Кочерги запрошує на виставу «Украдене щастя». На сцені Центрального будинку офіцерів.
 
За мотивами п’єси Івана Франка «Украдене щастя».
Драма в стилі етно-модерн.
 
Режисер - заслужений діяч мистецтв України Наталія Тімошкіна.
Художник-постановник - Валерій Кулавін.
Балетмейстер - Анна Перепелиця.
 
«Украдене щастя» - одна з найкращих і найвідоміших п’єс Івана Франка. Класика української драматургії, яка не втратила своєї актуальності і в наш час.
Тема кохання зрозуміла кожному. Щастя бути поруч із коханою людиною, біль розлуки, несправедливість, зрада, обман і як наслідок, жахливий, нестерпний біль, людський біль за втраченим щастям. Усе це ми в тій чи іншій мірі переживаємо у своєму житті. Саме тому ця п’єса не втрачає своєї гостроти і є окрасою репертуару мало не кожної української сцени.
 
Постановку Житомирського академічного театру ім. І. Кочерги відрізняє гіпертрофованість даної теми. Режисер навмисне залишає поза увагою усі побутові моменти п’єси, і робить ставку беручи до уваги лише психологію людських почуттів, емоційний стан кожного героя, їх живий оголений нерв.
Яскраве пластичне вирішення масових сцен вистави підкреслює особливість постановки, лаконічність художнього оформлення не відволікає від головного об’єкту - любовного трикутнику, де кожен захищає і виборює своє щастя.
 
Костюми героїв стримані і водночас відверті, музичне оформлення - влучна і неповторна, смілива і жива, немов іще одна діюча особа на сцені, музика етно-гурту «Даха Браха».
 
Все це створює особливу виставу в стилі етно-модерн, дійсно сучасний погляд на українську класику.
 
Головні дійові особи та виконавці:
 
Анна - Марина Іваненко, Олена Заведія
Микола - Сергій Артеменко, 
Михайло - Дмитро Зіневич, Петро Авраменко
а також Артисти балету театра ім. І. Кочерги.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Украдене щастя (драма в стилі етно-модерн) відбудеться 29 березня 2015, 17:00, неділя в Будинок офіцерів. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

icon
Тобі буде цікаво!
icon

Підписуйся на акції та анонси крутих подій, щоб нічого не пропустити!

Питання? Відповідь!
+