У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Комедія "У цьому домі ВСЕ можливо"

14 жовтня 2021, 19:00, четвер
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 8 ЛИПНЯ 2021 19:00 НА 14 ЖОВТНЯ 2021 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
«У цьому будинку ВСЕ можливо» – і це правда!
 
Про любов, про сім'ю, про «дивацтва» людей, що живуть під одним дахом. Так легко, смішно і динамічно про відносини близьких не грали давно, і ми вирішили змінити це! Знаменитий бродвейський сценарист Майкл МакКівер зобразив життя типового неспокійного сімейства без прикрас, а українські актори Тамара Яценко і Олексій Богданович наблизили реалії американських буднів до наших реалій.
 
Будьте готові впізнати в образах на сцені когось дуже знайомого, адже всі ми – люди особливі, але у нас дуже багато спільного! Сміх крізь сльози, парадоксальні ситуації, дивні діалоги і повна непередбачуваність...
 
На сцені Freedom Hall – життя: глибоке і наповнене, впивайтеся ним без залишку!
 
Насолоджуйтеся! Пропонуємо вечерю за спеціальним театральним меню.
 
Працюємо відповідно до вимог МОЗ.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Комедія "У цьому домі ВСЕ можливо" відбудеться 14 жовтня 2021, 19:00, четвер в Культурний центр Freedom Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+