У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Циган і в Африці циган

12 березня 2022, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

У циганському театрі "Романс" відбудеться народна музична комедія "Циган і в Африці циган" у Києві! Насправді ця історія поза часом, тому що вона про батьків та дітей. А там де діти завжди буде про що поговорити. І нові умови життя чи технічний прогрес тут нічим не допоможуть. Ось і в нашому селі живуть поруч козак Кушнарьов та циган Тимофій Сивий. Але одного разу сюди приїхала сила-силенна родичів. Це численні діти повернулися до рідного села – на похорон батька. А Тимофій і не збирався вмирати! Просто дуже хотів побачити своїх рідних, яким нема коли зібратися за одним великим столом.
 
На вас чекає весела сімейна історія, багато музики та пісень, мальовниче зображення побуту циган та характерні персонажі. Адже час минає, а циган – завжди циган!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Циган і в Африці циган відбудеться 12 березня 2022, 19:00, субота в Циганський театр Романс. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+