У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

"Тропічний карнавал". "Історії у стилі танго"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Театрі опери та балету для дітей та юнацтва пройдуть вистави "Тропічний карнавал" та "Історії в стилі танго" у Києві! На вас чекає одразу дві постанови у різних жанрах, проте всі вони знайшли свою натхнення у пристрасних ритмах Латинської Америки та Карибських островів! «Тропічний карнавал» — це іспаномовне хорове шоу, під час якого артисти не лише співають, а й рухаються по сцені, танцюють та грають. Тут буде вогонь, ревнощі та справжня пристрасть. Юнак дивиться на дівчину, яка танцює бачату з його суперником та оспівує свої почуття. А кульмінацією вистави стане справжня тропічна злива, звук якої артисти відтворять за допомогою рук і ніг.Це буде справді незабутнє видовище!
 
Сучасний балет "Історія у стилі танго" - це сповідь чотирьох самотніх людей, які шукають свою улюблену половинку. Весь свій відчай, надії та біль танцівники висловлять за допомогою рухів під неперевершену музику. Танго – це відверта, пристрасна розмова двох сердець. Але чи вдасться їм почути одне одного?
 
"Тропічний карнавал"
 
Хорова композиція
Тривалість балету – 1 год.
 
Постановний склад:
 
Хормейстер-постановник - Анжела Масленікова
Режисер-постановник – Оксана Тараненко
Помічники хормейстера - Ілля Голота, Віталій Сиволап
Концертмейстер - Аліна Костік
Прем'єра вистави відбулася 19 квітня 2018
 
"Історії в стилі Танго"
 
Сучасний балет в одній дії
Музика: Астор П'яццолла, Карлос Елета Альмаран, Гардель, Херардо Родрігес
Лібретто: Артем Шошин
Аранжування: В'ячеслав Самофалов
Тривалість балету – 40 хв.
 
Постановний склад:
 
Диригент-постановник - Ділявер Осман
Балетмейстер-постановник - Артем Шошин
Художник з костюмів - Христина Мамедова
Балетмейстер-репетитор - Оксана Хамровська
Режисер, який веде вистава – Тетяна Лук'янець

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

"Тропічний карнавал". "Історії у стилі танго" відбудеться 6 лютого 2022, 19:00, неділя в КМА театр опери і балету для дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+