Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Святковий концерт «Тобі коханій…»

7 березня 2020, 19:00, субота
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

«Тобі коханій…» в Києві!
У Національній опереті в Києві відбудеться традиційний концерт до 8 березня — «Тобі коханій…». На глядачів чекають найкращі композиції з відомих мюзиклів, опер та оперет. Окрім відомих творів, артисти київської оперети підготували прем’єрні номери та несподіванки.
 
Святковий концерт до Восьмого березня

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Святковий концерт «Тобі коханій…» відбудеться 7 березня 2020, 19:00, субота в Театр оперети. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+