Тіна Кароль. Київ

Тіна Кароль. Київ
22 грудня, 16:00
Київ Палац спорту
Купити квитки Залишилось квитків: 3023
22 грудня, 20:00
Київ Палац спорту
Купити квитки Залишилось квитків: 2951
24 грудня, 20:00
Київ Палац спорту
Купити квитки Залишилось квитків: 3835

Про подію

«Різдвяна історія з Тіною Кароль» в Києві: святковий концерт, що об’єднує.
 
22, 23 та 24 грудня запрошуємо вас до Палацу Спорту на великий гала-концерт «Різдвяна історія з Тіною Кароль»! подія відбудеться за підтримки телеканалу «1+1» та проекту «Здійсни мрію».
 
На вас чекає справжнє родинне свято. Незабутні враження – гарантовані!
 
Гості вечора відчують себе частиною чогось величного та важливого. Адже Тіна Кароль, канал «1+1» та проект «Здійсни мрію» започатковують нову яскраву традицію.
 
«Різдвяна історія з Тіною Кароль» – це зустрічі з поважними українцями, чиї досягнення варті суспільної уваги. На одній сцені зберуться кращі у сфері культури, політики, громадської діяльності, музики. Неймовірні історії життя та вражаючі досягнення – це «Різдвяна історія з Тіною Кароль».
 
Головна ялинка країни також виконає важливу соціальну місію, втіливши мрії дітей і подарувавши радість і надію маленьким українцям.
 
Не омине увагою співачка і гостей свята. Серед глядачів будуть розіграні цінні новорічні подарунки.
 
Проект «Різдвяна історія» – це нагода познайомитися з гідними представниками нації та взяти участь у відродженні традицій щедрування й колядування. Родинні свята, веселі святкування у колі друзів – це те, що тримає українців купи.
 
Телеканал «1+1» випустить телеверсію концерту. Режисери-постановники – Наталія Ровенська, Наталія Лисенкова та Марія Григоращенко.
 
Подаруйте собі й дорогим людям незабутнє свято!
 
Купити квитки на гала-концерт «Різдвяна історія з Тіною Кароль» можна онлайн на сайті concert.ua або в наших квиткових касах.
 
Чекаємо на вас!
Питання? Відповідь!
+