Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Тима Белорусских

30 травня 2018, 20:00, середа
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

30 травня 2019 року на Арт-завод «Платформа» в Києві виступить головний володар мокрих кросів, незабудок та дівочих сердець — Тіма Білоруських! Свій шлях цей реп-виконавець нового покоління розпочинав як і багато хто — в мережі інтернет. Вже потім, майже випадково, він потрапив на кастинг до продюсерів і його популярність почала зростати ще швидше. Однак, на відміну від своїх зіркових колег-однолітків, Тіма не робить ставку на епатаж і дуже відповідально ставиться до своєї творчості та своїх фанатів. І вони відповідають йому тим самим. Не дарма, кожен концерт співака- це справжній успіх, а його пісні стали майже народними для сучасної молоді
 
Концерт на Арт-завод «Платформа»
Попри навантаження і виснажливий графік Тіма завжди викладається на всі сто відсотків і цей перший концерт у Києві — не стане виключенням. Лише у 2018 році він опублікував свій перший трек, а тепер — вже випустив дебютну платівку і вирушив у концертний тур.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Тима Белорусских відбудеться 30 травня 2018, 20:00, середа в Арт-завод Платформа. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+