У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ТЕ-АРТ. Вистава "Тільки Твоя"

17 жовтня 2021, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Поговоримо про Любов? 
 
Коктейль почуттів із неабиякою часткою гумору, і зовсім небагато світлого смутку.
 
В очікуванні гостя, якого Вона покликала на романтичну вечерю при свічках, Їй на пам'ять приходять найяскравіші моменти життя.
 
Вона згадує трьох своїх головних чоловіків: милого хлопчика Пола, з яким вона втратила невинність у шістнадцять, одруженого режисера Джека, якого чекала роками, і похилого Джорджа - ідеального до нудотності чоловіка. Вона все життя шукає і знаходить любов, потім втрачає її і знову вирушає на пошуки.
 
В країні Любові немає тих, хто виграв і хто програв. Є тільки пристрасть і поклик серця.
 
Вона і три головні чоловіки в її житті. Подружка, коханка і дружина?
 
У всіх іпостасях Вона залишається жінкою, намагаючись знайти того єдиного, справжнього, з яким хочеться блукати вулицями, тримаючись за руки...
 
На сцені:
 
Катерина Кістень
Олексій Вертинський
Сергій Кияшко
Данило Маржец

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

ТЕ-АРТ. Вистава "Тільки Твоя" відбудеться 17 жовтня 2021, 19:00, неділя в Будинок офіцерів. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.