THE KOOKS

8 листопада 2017, 19:00, середа
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Британские музыканты The Kooks в Украине!

Любители зажигательного инди-поп-рока могут ликовать - спустя 5 лет, наконец-то произойдет долгожданное возвращение группы The Kooks на украинскую сцену. Ребята выступят в концерт-холле Stereo Plaza с новой шоу-программой “The Best Of”, в которую войдут лучшие композиции, собранные за 13 лет их творческого пути.

Мировой тур культовой рок-группы

Собрав все лучшее из своего творчества в сет-лист “The Best Of”, группа даст несколько масштабных концертов в разных странах мира. Но, судя по увеличивающемуся с каждым днем списку городов на официальном сайте, остается надежда и на анонсы новых релизов. Быть может именно 11 июня в Киеве мы услышим некоторые из их новых композиций!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

THE KOOKS відбудеться 8 листопада 2017, 19:00, середа в Stereo Plaza. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+