Інформація щодо обмеження масових заходів!

Вистава "The Best"

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

У Національному академічному драматичному театрі ім. Франка в Києві відбудеться прем’єра вистави за мотивами творів Артура Хейлі «THE BEST»!. Артур Хейлі — відомий американський письменник, автор романів «Сильнодіючі ліки», «Готель», «Аеропорт» та інших.
 
Прем’єра вистави у Театрі Франка
Отже, уявіть, в помешканні ветерана в’єтнамської війни з’являється не одна жінка, а цілих три. І всі вони дуже різні. Актриса, громадська активістка і менеджер з продажу нерухомості. Різні життя, різні світогляди, різна віра і нічого спільного, окрім нестримного бажання кожної довести, що вона «THE BEST»! І все це — у виконанні улюблених акторів Театру Франка!
 
Щоб потрапити на прем’єру запаморочливої вистави «THE BEST»! в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 150 до 850 гривень. Ще більше театральних вистав шукайте в афіші на нашому сайті.
 
У ролях:
Наталя Сумька
Людмила Смородіна
Любов Куб’юк
Анатолій Хостікоєв.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "The Best" відбудеться 29 червня 2020, 19:00, понеділок в Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+