У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

TEULIS. Попелюшка та Театр Тiней

6 січня 2019, 15:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК від Театру Тіней TEULIS - спектакль «Попелюшка і ТЕАТР ТЕНЕЙ»
 
Сім'ї Києва, міст України, Італії, Японії, Швеції та багатьох інших країн в захваті аплодували на шоу театру тіней TEULIS. Напередодні Нового року Театр повертається до Києва з дитячим спектаклем «Попелюшка і ТЕАТР ТЕНЕЙ»
 
В основу сюжету вистави - знаменита історія написана Шарлем П'єро.
Жила була дівчинка, радісна і безтурботна. Вона була оточена любов'ю і увагою. Але скоро настала пора, коли померла її мати, а потім і батько. Попелюшка залишилася жити з жорстокою мачухи і її дочкою.
На превелике щастя героїні, вона була наділена нескінченним позитивом і оптимізмом, неймовірним терпінням і працьовитістю, і за це була винагороджена сповна. У казці «Попелюшка і ТЕАТР ТЕНЕЙ» теж щасливий кінець. Але чи впевнені Ви, що в наш час все відбувалося б саме так, як і 200 років тому? ...
 
Один з головних героїв казки перетворюється в чарівного клоуна, а затаєне дихання глядачів чергується з радісним дитячим сміхом.
 
Поєднання жанру Театру тіней та 3-D технологій, авторська музика, створена композиторами найвищого рівня, роблять стару історію нової та унікальною. Незвичайний і вражаючий театр, який вразив талантом і майстерністю глядачів усього світу, театр, який змусив Європу, Америку і Азію, стежити за своїми уявленнями, спеціально для дітей України на новорічні свята представляє дитячу виставу «Попелюшка і ТЕАТР ТЕНЕЙ».
 
Ви хочете побачити, як створюються справжні чудеса:
побачити як фея шиє Попелюшку даний 3Dплатье, опинитися в середині чарівних годин за хвилину до півночі?
Тоді поспішіть на наше шоу !!!
 
 
Яскравий новорічний спектакль від Театру Тіней TEULIS -
«Попелюшка і ТЕАТР ТЕНЕЙ»
 
Дітям до 5-ти років без надання окремого місця вхід безкоштовний.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

TEULIS. Попелюшка та Театр Тiней відбудеться 6 січня 2019, 15:00, неділя в МВКЦ Украинский дом. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+