У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Гуси-лебеді"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Для відвідування вистави квиток потрібно купувати для дітей будь-якого віку
 
У Київському академічному театрі ляльок відбудеться вистава для глядачів від 3 років — Гуси-Лебеді. Це відома з дитинства казка про пихату дівчинку, її братика і підступну Бабу Ягу зі своїми слугами — Лебедями. Сестренка не вберегла братика, і Гуси-Лебеді забрали його у хатинку на курячих ніжках.
 
Тепер доведеться рятувати! Але щоб досягти своєї мети, мало бути лише рішучим та сміливим. Тільки добре серце допомогло дівчинці подружитися з Піччю, Яблунею та Молочною річкою. За її добро Мишка дала їй слушну пораду, а інші герої — допомогли уникнути переслідування Лебедів, яких послала навздогін Баба Яга.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Гуси-лебеді" відбудеться 19 лютого 2022, 15:00, субота в Київський Академічний Ляльковий Театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+